Doprava a poplatky

CENNÍK DOPRAVY Slovensko a Česká republika

Naše zásielky expedujeme prostredníctvom spoločnosti DPD.


Všetok tovar označený skladom, pri objednaní do 11.00 hod, zvyčajne exedujeme ešte v ten istý deň a nasledujúci prac. deň Vám bude doručený. Doba dodania zásielky pre Českú republiku je 2 pracovné dni.

Možnosti platby :

bankový prevod - tovar bude expedovaný po pripísaní celkovej sumy za objednávku na náš bankový účet.

dobierka - tovar odosielame zvyčajne 24 hodín v prac. dňoch. - príplatok za platbu na dobierku do 700€ je 1,2 - Eur.   

                                                                                              - príplatok za platbu na dobierku nad 700€ je 2,5 - Eur.

 

dobierka pre ČR - tovar odosielame zvyčajne 24 hodín v prac. dňoch - príplatok za platbu na dobierku do 700€ je 1,80 - Eur. 

                                                                                                         - príplatok za platbu na dobierku nad 700€ je 3,96 - Eur.

                                                                         

Upozornenie:

Objednaním tovaru v internetovom obchode www.vulcanus.sk uzatvoril kupujúci kúpnopredajnú zmluvu podľa Občianskeho zákonníka. Pokiaľ objednávku nestornuje včas a zmluvu nezruší v súlade s platnými právnymi predpismi Slovenskej republiky a Obchodnými podmienkami internetového obchodu www.vulcanus.sk je táto zmluva záväzná pre obe strany.
Kupujúci je povinný podľa §370, §447 a §365 Obchodného zákonníka a § 614 Občianskeho zákonníka odoslanú záväznú objednávku prevziať a zaplatiť kúpnu cenu.
Neprevzatím objednávky sa dopúšťa kupujúci protiprávneho konania a predávajúcemu spôsobí škodu. Podľa § 420 ods. 1 zákona č, 40/1964 Zb, každý zodpovedá za škodu, ktorú spôsobil porušením právnej povinnosti. Vzniknutú škodu sa kupujúci, v prípade neprevzatia objednávky zaväzuje uhradiť vo forme zmluvnej pokuty v nasledovnej výške : 

- poštovné a doplatné za spätné doručenie vo výške poštovného uvedeného na objednávke
- balné vo výške 2,50 €
- náklady na administratívu vo výške 3 €

Zmluvnú pokutu vyžadujeme uhradiť do 7 dní od doručenia faktúry vo forme e-mailu. Platbu vykoná kupujúci bankovým prevodom, alebo poštovou poukážkou. Pri platbe je potrebné uvádzať variabilný symbol.
V prípade neuhradenia priloženej faktúry budeme škodu vzniknutú neprebratím zásielky vo forme zmluvnej pokuty vymáhať súdnou cestou a následne prostredníctvom exekútora. V tomto prípade sa samozrejme náklady navýšia o úhradu súdnych trov a úhradu nákladov exekučného konania.

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info