Konzervačný olej na kov Owatrol Oil, 125ml

Konzervačný olej na kov Owatrol Oil, 125ml

Na kov

OWATROL® OIL je viacúčelový vysoko penetračný olej schnúci na vzduchu. Samostatné použitie oleja OWATROL® poskytuje pevný pružný film, ktorý vytláča prebytočnú vlhkosť a vzduch zo zhrdzaveného kovu a tým zabraňuje korózii. Vypĺňa suché pórovité drevo na účely zastavenia olupovania farby.

7,99 € s DPH

6,66 €

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: Durieu S.A.

OWATROL® OIL je viacúčelový vysoko penetračný olej schnúci na vzduchu. Možno ho používať samostatne alebo ako prímes do farby. Samostatné použitie oleja OWATROL® poskytuje pevný pružný film, ktorý vytláča prebytočnú vlhkosť a vzduch zo zhrdzaveného kovu a tým zabraňuje korózii. Vypĺňa suché pórovité drevo na účely zastavenia olupovania farby. Pridaním do akéhokoľvek náteru na báze oleja alebo alkydov sa zvýši doba schnutia, zlepši tekutosť, zvýši priľnavosť a na rozdiel od poškodzujúcich riedidiel, udržuje vlastnú kvalitu farby bez vplyvu na jej vzhľad alebo dobu schnutia.
OWATROL® OIL je vhodný pre vnútorné i vonkajšie použitie. Možno aplikovať na vodorovné i zvislé povrchy.
Vhodný na všetky drevené povrchy, železné aj neželezné kovy.
Výdatnosť prostriedku je 18 m2 / 1 liter. Skutočná výdatnosť sa bude líšiť v závislosti od metódy nanášania, typu, štruktúry a pórovitosti povrchu.

Skladovateľnosť: min. 1 roky v neotvorenej nádobe

Pre objednanie 200 L balenia OWATROL® OIL nás prosím kontaktujte.

 

Návod na použitie a technický list Owatrol oil 

Bezpečnostný list Owatrol oil 

Nový komentár

* (Povinné)

Alternatívne produkty

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info