Odstraňovač lazúry a farieb bez obsahu riedidla. Owatrol Dilunett, 2,5 l

Odstraňovač lazúry a farieb bez obsahu riedidla. Owatrol Dilunett, 2,5 l

Na drevo Na plast Na kov

DILUNETT® je silný, vodou umývateľný odstraňovač farieb bez obsahu riedidla, ktorý odstráni akúkoľvek olejovú farbu, farbu na alkydovej báze, lak aj moridlo na drevo.

34,07 € s DPH

28,40 €

Dostupnosť: Na objednávku

Výrobca: Durieu S.A.

DILUNETT® je silný, vodou umývateľný odstraňovač farieb bez obsahu riedidla, ktorý odstráni akúkoľvek olejovú farbu, farbu na alkydovej báze, lak aj moridlo na drevo. Nevyžaduje dohľad či okamžité odstránenie zmäkčeného náteru. DILUNETT® odstraňuje až 8 vrstiev finálneho náteru pri jednej aplikácii. Vhodný prakticky pre akýkoľvek povrch vrátane dreva, kovu, plastu a GRP (sklolaminátu).
Gélová konzistencia odstraňovača DILUNETT® nesteká a je tak ideálna pre vodorovné i zvislé plochy, komplikované plochy a zložité drevené prvky, z ktorých je nutné odstrániť pôvodné nátery. DILUNETT® sa ľahko nanáša a rozpúšťa farby aj v najmenších vybraniach a najjemnejších detailoch.
Zmäkčuje všetky nahromadené vrstvy, aby čistenie a odstraňovanie bolo čo najjednoduchšie. Neobsahuje VOC (prchavé organické zlúčeniny) a je nehorľavý. Odstraňovač DILUNETT® je bezpečný pre použitie v málo vetraných alebo uzavretých priestoroch.
Po použití prostriedku DILUNETT® na drevo je potrebné povrch neutralizovať produktom NET-TROL®.
Výdatnosť prostriedku je 4 m2 / 1 liter. Skutočná výdatnosť sa bude líšiť v závislosti od metódy nanášania, typu, štruktúry a pórovitosti povrchu.

Skladovateľnosť : 12 mesiacov v originálnom, neotvorenom balení.

Technický list a návod na použitie Owatrol Dilunett 

Bezpečnostný list Owatrol Dilunett 

Nový komentár

* (Povinné)

Alternatívne produkty

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info