Kvapalina Owatrol Transyl na mazanie alebo uvolnenie skrutiek a inštalatérskych spojov. Vhodné pre teploty -30 °C až +50 °C. Owatrol, 1 l

Kvapalina Owatrol Transyl  na mazanie alebo uvolnenie skrutiek a inštalatérskych spojov.  Vhodné pre teploty -30 °C až +50 °C. Owatrol, 1 l

Na kov

TRANSYL® je mazacia, hlboko prenikajúca rozpínavá kvapalina s aplikačnou teplotou -30 °C až +50 °C. Výnimočné vlastnosti oleja TRANSYL® ako “zmáčanie”, rozpínavosť a vzlínavosť mu umožňujú dostať sa do nedostupných miest. Skvelé schopnosti pri demontáži a údržbe kovových súčiastok a pre mazanie ťažko dostupných miest.

12,01 € s DPH

10,01 €

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: Durieu S.A.

TRANSYL® je multifunkčné riešenie problémov po viac ako 75 rokov.
TRANSYL® na povrchu kovu zanecháva tenký film ktorý chráni proti vlhkosti a oxidácii. Uvoľňuje a penetruje zhrdzavené alebo zaseknuté skrutky a inštalatérske spoje. Rozpúšťa mastnotu, špinavé oleje, spojivá, umožňuje ľahké odstránenie štítkov, nálepiek ... Maže zámky, pánty a všetky pohybové diely. Strojné mazivo (vŕtanie, rezanie, hĺbenie) zabraňuje roztrhnutiu a opotrebovaniu. Výnimočne dobrý pri práci s hliníkom a jeho zliatinami, nerezovou oceľou alebo pri rezaní plastov. Čistí kolesá a náradie. Neobsahuje žieraviny alebo kyseliny. Neobsahuje silikón.

Skladovateľnosť: min. 5 rokov v originálnom balení

Pre objednanie 60 L balenia Owatrol TRANSYL® nás prosím kontaktujte.

 

Technický list a návod na použitie Owatrol Transyl 

Bezpečnostný list Owatrol Transyl 

Nový komentár

* (Povinné)

Alternatívne produkty

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info