Antikorózny základný aj finálny náter v jednom. Owatrol Deco, 500 ml

Antikorózny základný aj finálny náter v jednom. Owatrol Deco, 500 ml

Na drevo Na plast Na kov

OWATROL® DECO je antikorózny základný aj finálny náter v jednom.

17,57 € s DPH

14,64 €

Dostupnosť: Skladom , skladom: 1 ks

Výrobca: Durieu S.A.

OWATROL® DECO je antikorózny základný aj finálny náter v jednom. Kombinuje penetračné a priľnavostné vlastnosti produktu OWATROL® OIL so špeciálne vybranými pigmentami. Tým je dosiahnutý vysoko kvalitný dekoratívný finálny náter so zvýšenými antikoróznymi vlastnosťami a výnimočnou odolnosťou proti zvetrávaniu a znečisteniu.
Vďaka prenikaniu do povrchových nedokonalostí a dokonalému priľnutiu k povrchu, môže byť OWATROL® DECO aplikovaný priamo na akýkoľvek povrch a to vrátane zhrdzavených povrchov. OWATROL ® - DECO poskytne dlhotrvajúcu ochranu a značne predĺži životnosť ošetreného povrchu.
Vďaka svojej vysokej pružnosti sa neolupuje ani neoprýskava, čo je vhodné pre namáhané povrchy z plastu a PVC. OWATROL® DECO výnimočne dobre priľne k čistému a lesklému kovu, zatiaľ čo obrúsené či otryskanej povrchy nepotrebujú okamžitú aplikáciu OWATROL® DECO, keďže ľahká hrdzavá vrstva neovplyvní účinok ani konečný výsledok náteru.
OWATROL® DECO je bezpečný pre používanie v stiesnených priestoroch, nevypúšťa žiadne výpary a po vytvrdnutí odoláva teplote až do 175 ° C.
OWATROL® DECO je vhodný pre vnútorné i vonkajšie použitie. Možno aplikovať na vodorovné i zvislé povrchy.
Priľne ku všetkým povrchom - drevo, plast, PVC, železné a neželezné kovy.
Výdatnosť prostriedku je 12 - 15 m2 / 1 liter. Skutočná výdatnosť sa bude líšiť v závislosti od metódy nanášania, typu, štruktúry a pórovitosti povrchu. 

Skladovateľnosť: min. 2 roky v neotvorenej nádobe

 

Technický list a návod na použitie Owatrol Deco 

Bezpečnostný list Owatrol Deco  

Nový komentár

* (Povinné)

Táto stránka používa cookies. Viac info

Prihlásenie