Olej pre obnovu farby na plast, keramiku, laminát a kov Owatrol Polytrol, 1 l

Olej pre obnovu farby na plast, keramiku, laminát a kov Owatrol Polytrol, 1 l

Na drevo Na kov

Reštaurátor plastu, keramiky, laminátu a kovu.

19,27 € s DPH

16,06 €

Dostupnosť: Na objednávku

Výrobca: Durieu S.A.

OWATROL POLYTROL® je hlboko penetračný olej, ktorý neobsahuje silikóny. Jednoduchým a jednoduchým spôsobom obnovuje pôvodnú finálnej farbu na akomkoľvek vyblednutom povrchu ako je plast, sklolaminát, kov atď ..

OWATROL POLYTROL® zasychá v pevný, dlhotrvajúci a pružný náter, ktorý hlboko preniká aj do najmenších póru ošetrovaného povrchu. Znovu stimuluje pigmenty tak, že obnovuje farbu a lesk, ktorý sa stratil v dôsledku vystavenia slnečnému žiareniu, dažďu a nečistotám. Neopracovaným kovom OWATROL POLYTROL® navracia lesk a chráni ich proti korózii.

Vhodný pre vodorovné i zvislé povrchy (plast, automobilové nárazníky, plastový záhradný nábytok, laminátové lodné trupy, kovy, dlažby a obklady či iné pórovité povrchy).

Pre dosiahnutie požadovaného a dlhotrvajúceho dobrého výsledku je vhodné repasovaný povrch pred použitím POLYTROLU® očistiť a odmastiť produktom OWATROL NET-TROL®.

Výdatnosť prostriedku je 18 m2 / 1 liter. Skutočná výdatnosť sa bude líšiť v závislosti od metódy nanášania, typu, štruktúre a pórpvitosti povrchu

Skladovateľnosť: min. 2 roky v neotvorenom balení

Nový komentár

* (Povinné)

Alternatívne produkty

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info