Ching Schmiedeeisen Lack, 2l, Schwarz antik

Na kov

Špeciálny lak na kováčske výrobky značky Ching je umelo živicová , železito sľudová , grafitová farba s antickým rustikálnym kovovo-lesklým efektom. Optimálne chráni a dekoruje všetko kováčske výrobky určené k vnútornému ako aj vonkajšiemu použitiu.

35,76 € s DPH

29,80 €

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: Chemische Industrie Erlangen GmbH


Schmiedeeisen lak je predovšetkým určený na použitie na kováčske výrobky už opatrené antikoróznou základnou farbou , alebo pozinkované , ako napríklad : mreže , zábradlia , ploty , brány , pouličné lampy , kovaný nábytok , kované svietniky a iné kováčske výrobky , reštaurátorské práce , plastiky z liatiny a podobne .

Výsledný efektívny dekoratívny , antický ( starobylý ) kovový vzhľad sa dostaví po úplnom preschnutí , po 2 - 3 dňoch.( Závisí od teploty a vlhkosti vzduchu ) Pre zvýšenie kovového efektu povrch laku opatrne prekefujte jemnou mosadznou alebo medenou kefou , môžete použiť aj tvrdšiu látku , ako napr . jutu . Pri použití tejto techniky sa zvyšuje púšťanie ( špinenie ) grafitu . Preto odporúčame kovové časti ktoré sú vystavené oderu ako napr . madlá zábradlia , umyť vodou prípadne prelakovať .

 

Nový komentár

* (Povinné)

Alternatívne produkty

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info