Olej na drevo Owatrol Deks Olje D.1, 2,5 l

Olej na drevo Owatrol Deks Olje D.1,  2,5 l

Na drevo

Deks OLJE® D.1 je olej, ktorý nasiakne do dreva, doslova drevo nasýti a nahradí už vyprchaní prírodný olej obsiahnutý v dreve.

52 € s DPH

43,33 €

Dostupnosť: Na objednávku

Výrobca: Durieu S.A.

Deks OLJE® D.1 je olej, ktorý nasiakne do dreva, doslova drevo nasýti a nahradí už vyprchaní prírodný olej obsiahnutý v dreve. Vytláča vlhkosť a vzduch, vypĺňa póry dreva olejom, obohacuje a stabilizuje drevo za účelom poskytnutia dlhotrvajúcej ochrany interiérového aj exteriérového dreva.
Priehľadný olej deks OLJE® D.1 netvorí film a zvýrazňuje prirodzenú krásu dreva. Zároveň je veľmi jednoduchý na údržbu, nevyžaduje brúsenie ani odstraňovanie.
Deks OLJE® D.1 je vhodný pre vnútorné i vonkajšie použitie a použitie na lode. Vytvára najlepší základ pre nanášanie Deks OLJE®D.2 .
Výdatnosť prostriedku pri prvom nátere je 1-4 m2 / 1 liter. Údržba povrchu 8-12 m2 / 1 liter. Skutočná výdatnosť sa bude líšiť v závislosti od metódy nanášania, typu, štruktúry a pórovitosti povrchu.

Skladovateľnosť: 2 roky v originálnom, neotvorenom balení

Pre objednanie 200 L balenia Deks OLJE® D.1 nás prosím kontaktujte.

 

Technický list a návod na použitie Owatrol Deks Olje D.1 

Bezpečnostný list Owatrol Deks Olje D.1 

Nový komentár

* (Povinné)

Alternatívne produkty

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info