Owatrol Textrol 5 l

Owatrol Textrol  5 l

Na drevo

TEXTROL® je penetračný olejový finálny náter, ktorý je určený na revitalizáciu počasím ošľahaných, vyschnutých terás a vonkajšieho dreva.

86,29 € s DPH

71,91 €

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: Durieu S.A.

TEXTROL® je penetračný olejový finálny náter, ktorý je určený na revitalizáciu počasím ošľahaných, vyschnutých terás a vonkajšieho dreva. TEXTROL® obnovuje sýty teplý vzhľad a krásu prírodného vonkajšieho dreva. Bol vyvinutý na prenikanie hlboko do dreva čím ho chráni pred poškodeniami vlhkosťou a UV lúčmi.
Poskytuje drevu finálnu vrstvu odolnú proti plesniam, ktorá nepraská, nelúpe sa a neopryskava. Po prvej aplikácii oleja TEXTROL® drevo stmavne na sýtu matnú farbu, a potom postupne zosvetlí v závislosti na intenzite vystavenia slnku.
TEXTROL je určený pre vonkajšie použitie. Je možné ho aplikovať na zvislé i vodorovné plochy. Môže byť tónovaný univerzálnym farbivom.
Výdatnosť prostriedku pri prvom nátere je 5 m2 / 1 liter v 2 vrstvách. Údržba povrchu 10-12 m2 / 1 liter. Skutočná výdatnosť sa bude líšiť v závislosti od metódy nanášania, typu, štruktúry a pórovitosti povrchu.

Pre objednanie 200 L balenia OWATROL TEXTROL nás prosím kontaktujte.

 

Technický list a návod na použitie Owatrol Textrol 

Bezpečnostný list Owatrol Textrol 

Nový komentár

* (Povinné)

Alternatívne produkty

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info