Viacúčelový odstraňovač náterov Owatrol DSP 800 1liter

Viacúčelový odstraňovač náterov Owatrol DSP 800 1liter

OWATROL DSP 800® je silný viacúčelový odstraňovač všetkých typov náterov bez dichlórmetánu - alkyd, akrylové, PU, ​​epoxidové, celulózne, RSE (polosilné nátery), RPE (silné plastické nátery). Účinný je na všetkých typoch povrchov (okrem plastových).

22,27 € s DPH

18,56 €

Dostupnosť: Vypredané

Výrobca: Durieu S.A.

Rýchlo účinkujúci OWATROL DSP 800® zanecháva povrch čistý, bez náteru. Ten môže byť opäť pretieraný o 6 hodín. Neobsahuje kyseliny, hydroxid sodný alebo potaš. OWATROL DSP 800® neztmavuje drevo, a tak nevyžaduje neutralizáciu.

OWATROL DSP 800® rozpúšťa farby a ľahko sa nanáša. Zmäkčuje všetky nahromadené vrstvy, aby čistenie a odstraňovanie bolo čo najjednoduchšie.

OWATROL DSP 800® je vhodný pre vnútorné i vonkajšie použitie. Gélová konzistencia odstraňovača OWATROL DSP 800® nesteká a je tak ideálna pre vodorovné i zvislé plochy.

OWATROL DSP 800® možno nanášať na drevo, kov, (železo a farebné kovy), kameň, cement, keramika, obloženie, podlahy, schody, stolárske výrobky, terasy, ploty, brány, odstraňuje lepidlo na koberce.

Výdatnosť prostriedku je 1.25-4 m2 / 1 liter. Skutočná výdatnosť sa bude líšiť v závislosti od metódy nanášania, typu, štruktúre a pórovitosti povrchu.

 

Technický list a návod na použitie Owatrol DSP 800

Bezpečnostný list Owatrol DSP 800

Nový komentár

* (Povinné)

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info