Ochranný lak exteriérový Pantarol A Metallschutz, 1 Liter

Ochranný lak exteriérový Pantarol A Metallschutz, 1 Liter

1 liter bezfarebného, nepigmentovaného ochranného laku proti korózii na báze polyakrylátu pre ochranné nátery kovových povrchov s vysokým leskom (obzvlášť pre neželezné kovy) a odolné voči poveternostným vplyvom. Vhodné na sušenie na vzduchu a v peci.

45,60 € s DPH

38 €

Dostupnosť: Dostupné do 10 dní

Bezfarebný, nepigmentovaný ochranný lak proti korózii na báze polyakrylátu na dosiahnutie ochranných náterov kovových povrchov odolných proti poveternostným vplyvom a s vysokým leskom. Na zaručenie elasticity ochranného povrchu kovov vo vonkajšom prostredí bola pri Pantarol A použitá živica, ktorá sa prispôsobuje teplotným zmenám kovov, a preto sú odolné voči UV žiareniu.


Príprava: Predpokladom pre vytvorenie trvalého ochranného náteru je svetlý kovový povrch bez mastnoty, oleja a prachu.

Príprava: nanášanie štetcom alebo striekaním za nasledujúcich podmienok: Nanášanie štetcom: Výrobok je pripravený na natieranie.Striekanie: Pripravte na striekanie pomocou riedidla pre Pantarol® A (Verdünnung für Pantarol® A) č. 131 v pomere 2:1 (lak : riedidlo). Odporúčaná viskozita postreku: 15 sec/4 mm DIN (20 °C); pri tlaku cca 3 – 4 bar dýzou s veľkosťou 0,8 – 1 mm.Valcovanie: Na nanášanie pomocou valca je potrebná prísada, aby sa predišlo ťahaniu vláken.) Pracovné nástroje vyčistite ihneď po použití pomocou riedidla Pantarol® A č. 131.

Sušenie: sušenie na vzduchu: pri teplote 15 – 25 °C, prach sa neusadzuje po cca 15 minútach, zaschnutie na dotyk po cca 30 – 45 minútach, preschnutý po cca 24 hodinách; Sušenie v peci: preschnutý po cca 1 – 2 hodinách pri zvýšenej teplote (40 – 60 °C, po max. 100 °C). Výdatnosť laku: Pri dodržaní odporúčaní pre použitie cca 8 – 12 m2 upravovanej plochy na liter.

Nový komentár

* (Povinné)

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info