Lak na kov Pantarol Metallschutz

Lak na kov Pantarol Metallschutz

1 liter bezfarebného, nepigmentovaného ochranného laku proti korózii NC na báze syntetickej živice pre obzvlášť kvalitné ochranné nátery kovových povrchov s vysokým leskom (vynikajúca priľnavosť aj na neželezných kovoch). Vhodné na sušenie na vzduchu a v peci. Nitro-kombinačné laky sú podmienečne odolné voči UV žiareniu a hodia sa viac na použitie v interiéri.

30 € s DPH

25 €

Dostupnosť: Skladom

Informácie o výrobku
Bezfarebný, nepigmentovaný ochranný lak proti korózii NC na báze syntetickej živice pre obzvlášť kvalitné ochranné nátery kovových povrchov s vysokým leskom (vynikajúca priľnavosť aj na neželezných kovoch). Vhodné na sušenie na vzduchu a v peci. Predpokladom pre vytvorenie trvalého ochranného náteru sú svetlé kovové povrchy bez mastnoty, oleja a prachu.

Použitie: nanášanie štetcom, striekaním alebo máčaním za nasledujúcich podmienok:

Nanášanie štetcom: Výrobok je pripravený na natieranie. Striekanie: Pripravte na striekanie pomocou riedidla pre Pantarol (Verdünnung für Pantarol) č. 101 v pomere 2:1 (lak : riedidlo). Odporúčaná viskozita postreku: 14 – 15 sec/4 mm DIN (20 °C); priaznivé rozprašovanie pri tlaku cca 3 – 4 bar dýzou s veľkosťou 1 mm. Namáčanie: Výrobok v prípade potreby pripravte spoločne s riedidlom Pantarol č. 101 na viskozitu namáčania 18 – 22 sec/4 mm DIN (20 °C). Pracovné nástroje vyčistite ihneď po použití pomocou riedidla Pantarol č. 101.

Sušenie: sušenie na vzduchu: pri teplote 15 – 25 °C), prach sa neusadzuje už po niekoľkých minútach, zaschnutie na dotyk po cca 30 minútach, preschnutý od cca 2 hodín v závislosti od hrúbky náteru, možné baliť po cca 24 hodinách; Sušenie v peci: vetranie cca 10 minút, teplota vypaľovania 80 – 100 °C (nesmie sa prekročiť teplota 130 °C!); Doba vypaľovania cca 25 – 30 minút; Výdatnosť laku: Pri dodržaní odporúčaní pre použitie cca 6 – 8 m2 upravovanej plochy na liter.

Nový komentár

* (Povinné)

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info