Lak na kov Pantarol Metallschutz seidenmatt, 1 liter

Na kov

1 liter bezfarebného, polomatného, nepigmentovaného ochranného laku proti korózii NC na báze syntetickej živice pre obzvlášť kvalitné polomatné ochranné nátery kovových povrchov (vynikajúca priľnavosť aj na neželezných kovoch). Vhodné na sušenie na vzduchu a v peci. Nitro-kombinačné laky sú podmienečne odolné voči UV žiareniu a hodia sa viac na použitie v interiéri

34,56 € s DPH

28,80 €

Dostupnosť: Skladom

Informácie o výrobku

Bezfarebný, nepigmentovaný ochranný lak proti korózii NC na báze syntetickej živice pre obzvlášť kvalitné polomatné ochranné nátery kovových povrchov (vynikajúca priľnavosť aj na neželezných kovoch). Vhodné na sušenie na vzduchu a v peci.

Predpríprava: Predpokladom pre vytvorenie trvalého ochranného náteru sú svetlé kovové povrchy bez mastnoty, oleja a prachu.

Použitie: nanášanie štetcom, striekaním alebo máčaním za nasledujúcich podmienok:

Nanášanie štetcom: Výrobok je pripravený na natieranie.

Striekanie: Pripravte na striekanie pomocou riedidla pre Pantarol (Verdünnung für Pantarol) č. 101 v pomere 2:1 (lak : riedidlo). Odporúčaná viskozita postreku: 14 – 15 sec/4 mm DIN (20 °C); priaznivé rozprašovanie pri tlaku cca 3 – 4 bar dýzou s veľkosťou 1 mm.

Namáčanie: Výrobok v prípade potreby pripravte spoločne s riedidlom Pantarol č. 101 na viskozitu namáčania 18 – 22 sec/4 mm DIN (20 °C). Pracovné nástroje vyčistite ihneď po použití pomocou riedidla Pantarol č. 101.

Sušenie: sušenie na vzduchu: pri teplote 15 – 25 °C), prach sa neusadzuje už po niekoľkých minútach, zaschnutie na dotyk po cca 30 minútach, preschnutý od cca 2 hodín v závislosti od hrúbky nátery, možné baliť po cca 24 hodinách

Sušenie v peci: vetranie cca 10 minút, teplota vypaľovania 80 – 100 °C (nesmie sa prekročiť teplota 130 °C!)

Doba vypaľovania cca 25 – 30 minút

Výdatnosť laku: Pri dodržaní odporúčaní pre použitie cca 6 – 8 m2 upravovanej plochy na liter.

Nový komentár

* (Povinné)

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info